Ciągły atak, wieczna wojna hybrydowa


Agresja hybrydowa.
Żydzi piorą mózgi etnicznym Europejczykom, że Holokaust był wyjątkowy, ponieważ cały naród żydowski był przeznaczony na zagładę.
Fałsz.
Nie cały naród żydowski, tylko Żydzi w zasięgu nazistowskich Niemiec i w głowach Hitlera i jego gangu. Poza tą sferą Żydzi pozostawali niezagrożoną i potężną siłą przed, podczas i po II wojnie światowej.
W rzeczywistości, po II wojnie Żydzi stali się silniejsi na Zachodzie niż kiedykolwiek w historii. Wygrali. Dla Żydów Holokaust był kosztem wojennym nieodmiennie toczącej się wojny hybrydowej. Żydzi toczyli wojny hybrydowe na długo zanim ten termin wszedł do słownictwa i potocznej świadomości Zachodu.
Żydzi prowadzą swoje wojny inaczej. Robili to wczoraj, robią dzisiaj i nie oczekujmy, że to się w najbliższym czasie zmieni. Żydzi walczą inaczej, więc ich ofiary rozkładają się inaczej, także w czasie.
Nie pozwólcie więc na faszerowanie siebie tym „specjalnym” poczuciem winy. Wielu żydowskich członków hybrydowego korpusu militarnego, tj. „cywilów”, wyrządza nam takie same, a nierzadko bardziej rujnujące szkody, niż tradycyjna siła wojskowa. Jeśli cywile są żołnierzami, to cywile będą ofiarami.
Jak zauważył internetowy komentator: „Żydzi zawsze 'walczą z faszyzmem', bo potrzeba autorytaryzmu, by powstrzymać ich przed robieniem szkody”.

_____________________________

aktualizacja: Moje konto z powyższym ostro "wykopywanym" wpisem na Wykop.pl (pl?) zostało zablokowane w kilkanaście godzin (28.10.19). Dla ubarwienia momentu wkleję fotkę z czasu mojego drukowania i publikowania w podziemiu w 1977-81 w PRL. Ta dzielna maszynka to A.B. Dick NOWej, odsiedziałem przepisowe 48 przez nią na Mostowie kiedy ktoś z naszych przywlókł ogon. Kolo przy maszynce "podaje" papier z nałożonym "palcem" z gumowej rękawicy, bo amerykańska automatyka nie dawała rady z PRLowskimi ryzami. Zresztą NOWa mnie, jej drukarza, też spychała z podziemnego mainstreamu, gdyż "lewica laicka" w krótkim czasie NOWą hybrydowo obsadziła, jak to w Warszawie. Nie sądzę żeby z Wykop.pl było dziś inaczej. Zasuwałem o wolność słowa żeby pasożyteria z Wykop.pl ("pl") mogła mnie dziś po 40 latach triumfalnie cenzurować, co za gówno. To zresztą zrobił już wcześniej Igor Janke z Salon24.pl (pl? naprawdę?), dlatego trzasnąłem na nich drzwiami.